- Marcin Lenar

Pokonał drużynę z Łowiec wynikiem 4:1.
Tym samym utrzymując pozycję lidera !

Obie drużyny pokazywały walkę i zawzięcie walczyły o 3 punkty.
Mecz otworzył Sylwester Tarnawski, omijając kilku przeciwników a następnie pokonując bramkarza. Niestety Łowce wyrównały wynik spotkania. Po błędzie bramkarza piłkę do siatki wbił Serweryn Siwuń. Wynik w pierwszej połowie podwyższył Sylwester Tarnawski strzelając swoją 6 bramkę w tym sezonie. W 2 połowie gra wyglądała nieco lepiej niż w pierwszej. Gola na 3:1 zdobył Mateusz Nasiewicz. Uderzając z dystansu, piłka po rykoszecie wpadła do bramki. Ostatnią bramkę w tym meczu strzelił Sylwester Tarnawski. Uderzając z około 11 metrów w długi róg bramki. Mieliśmy dużo okazji na podwyższenie wyniku. Karnego nie wykorzystał Jakub Bąk. Jednak udało nam się zdobyć 3 punkty i pozostać na pierwszym miejscu w tabeli!